Ayda 10 kilo zayıflattıran haşlanmış limon diyeti!

tarafından
79
Ayda 10 kilo zayıflattıran haşlanmış limon diyeti!

Haşlanmış limonlu zayıflama formülü ! Hızlı ve sağlıklı yöntemlerle kolayca kilo verebileceğiniz popüler haşlanmış limon diyeti ile 1 ayda 10 kilo verebilirsiniz. Sağlık için yararlı olduğu bilinen haşlanmış limon ile formunuzu koruyabilir ve uygun bir vücuda sahip olabilirsiniz. . Bu diyet ile limon vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alabilirsiniz, formda bir vücudun zirve yaşayabilirsiniz. Limonun yüksek besin değeri sayesinde satın alabileceğiniz haşlanmış limon ile kilo vermek çok kolaydır. . Aç karnına tüketildiğinde, bağırsakta kötü huylu bakterileri ortadan kaldıran ve vücudun güçlü olmasını sağlayan bir detoks etkisi yaratır. Yağ yakma sürecini hızlandırarak vücudun zararlı toksinlerden kurtulmasına yardımcı olan limonla zayıflatmak için: malzemeler:5 lemon5 diş sarımsak bir parça zencefil 2 litre su hazırlama: suyu satın aldığınız taze limonlardan güzel bir şekilde soyun ve sıkın.. Daha sonra limon hamurunu ayırın ve sarımsak ve zencefili blenderden güzelce geçirin. Suyu bir tencerede kaynattıktan sonra limon suyu, hamur, zencefil ve sarımsak içine atın.10 dakikalık bir kaynama süresinden sonra, sabahları aç karnına soğuk tüketin.Haşlanmış limon diyetle zayıflama formülümalzemeler: 6 litre limondogral balya suyu hazırlama: limonları haşlanmış limon diyetinin uygulanmasına dilimleyerek başlayın. Daha sonra, kaynatın işlemine tencerenin üzerine su ekleyin. Su kaynatıldıktan sonra, istediğiniz gibi bal ekleyebilir, daha sonra limon ve suyu güzelce karıştırın ve sobanın altını örtün.. Sabah uyandıktan sonra 1 bardağa kadar tüketin.

HAŞLANMIŞ LİMONUN FAYDALARI NELERDİR?

Aç karnına tüketebileceğiniz haşlanmış limon ile vücut detoksunu sağlayabilir, aynı zamanda hücrelerin yenilenmesine de izin verebilirsiniz. Limon ayrıca ödemeye karşı son derece etkilidir, sağlık sorunları için iyidir ve zayıflama sürecini kolaylaştırır.2

  1. Day1 limon + 1 su bardağı İçme Suyu2. Day2 limon + 2 bardak içme suyu3. Day3 limon + 3 bardak İçme Suyu4. Day4 limon + 4 bardak içme suyu5. Day5 limon + 5 bardak içme suyu6. DAY6 limon + 6 bardak içme suyu7. Day3 limon suyu + 10 bardak sade su (1 çorba kaşığı bal ekleyerek gün içinde tüketilecek) 8. DAY6 limon + 6 bardak içme suyu9. Day5 limon + 5 bardak içme suyu10. Day4 limon + 4 bardak içme suyu11. Day3 limon + 3 bardak içme suyu12. Day2 limon + 2 bardak içme suyu13. Day1 limon + 1 bardak içme suyu14. Day3 limon suyu + 10 bardak içme suyu (1 çorba kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)