İbrahim Saraçoğlu yağ yaktıran limon kürü tarifi

tarafından
74
İbrahim Saraçoğlu yağ yaktıran limon kürü tarifi

Hemen hemen herkes genellikle Prof. Dr adını duyar, ve limon suyu küründen haberdar olmuştur bizde bu kürün tarifini İbrahim Saraçoğlunun açıklamasına göre ele aldık.

Diğer diyetisyenlerin de kilo vermek isteyenlere tavsiye ettiği limon suyu ile kolay şekilde kilo verebilirsiniz. Hem sağlık hem de diyet açısından yararlı olan ve yağ yakan limon suyu kürü ile ilgili yazımızın geri kalanını ve hayallerinin vücuduna sahip olmak için çeşitli yöntemler araştıran kadınların olumlu bir şekilde denediği ve yaşadığı diyet tedavileri arasında okuduk, Prof. Dr.. İbrahim Saraçoğlu & # 39;nun yağ yakan limon suyu kürü geliyor. Mutfakta salatalarda veya yemeklerde kullanılan limon, C vitamini açısından çok zengindir. Hastalıklarda mikropları kırmak için limonla deneyebileceğiniz kürlerle yağ yakmayı destekleyebilirsiniz. Biz Prof Var. Dr. İbrahim Saraçoğlu nun yağ yakıcı limon suyu kürünü sizler için derledik…Yağ yakma limon suyu kilo kaybı ile tedavi ürünler: 15-16 adet maydanoz 1 adet limon1 su bardağı su hazırlama: limon suyu, klorlu su ve maydanoz blender sapları ile geçiş. Sabah midenizi beslemeden önce ortaya çıkan Yeşil karışımı 10-15 dakika tüketin. 15 gün boyunca düzenli olarak uygulandıktan sonra 3-4 gün ara verin ve 15 gün daha uygulayın.

 

KİLO KAYBINDA LİMON SUYUNUN FAYDALARI NELERDİR?

Fitness uzmanları, her gün 1 bardak limon suyu tüketmenin ekstra 100 kalori Yaktığını ve limondaki lifin açlığı yatıştırdığını ve zayıfladığını öne sürüyor. Metabolizmanızı vücutta yağ yakan limon suyu ile hızlandırabilirsiniz   limondaki liflerden yararlanın, kabuğu çöp kutusuna atmayı bırakın. Ayrıca limonun lezzetiyle kolayca kilo verebilirsiniz.  En etkili yöntem limonu yarıya kadar kesmek ve daha sonra suda kaynatmak ve sıcak tüketmektir.. Limon suyunun vücudu nemlendirerek metabolizmanın düzenlenmesi üzerinde olumlu bir etkisi olduğu da bilinmektedir..